رونمایی ازپوشش ضد حریق معدنی در پارک علم و فناوری استان کرمان

رونمایی از پوشش ضد حریق معدنی شرکت دژ دانایی شهزاد مستقر در مرکز رشد  با حضور رئیس پارک علم و فناوری،  مدیر کل عمرانی استانداری  و مدیر عامل سازمان آتش نشانی و فن بازار پارک علم و فناوری در پارک علم و فناوری استان کرمان برگزار شد.

دکتر قوام رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان گفت:  شرکت دژ دانایی شهزاد از شرکت های تازه تاسیس دانش محور مستقر در مرکز رشد کرمان است که در زمینه محصولات ساختمانی فعالیت دارد و تاکنون دو محصول به بازار ارائه نموده است و با توجه به مقررات جدید ساختمانی پیش بینی می شود مرحله تجاری سازی این محصول که برای اولین بار در کشور تولید می گردد به سرعت انجام شده و بازار مناسبی را در اختیار بگیرد چرا که در مقابل ساختمان های بتنی که در برابر حرارت مقاوم هستند ساختمان های اسکلت فلزی ضعف دارند که با این محصول این ضعف برطرف می گردد.

alt

عبدالرضا اسماعیلی مدیر عامل شرکت دژ دانایی شهزاد در خصوص این محصول گفت: این پوشش بر پایه مواد معدنی نسوز و بسیار سبک (مانند ورمیکولت است که در برابر حریق های هیدروکربنی تا دمای 1200 درجه سانتیگراد به مدت 4 ساعت مقاومت می کند. البته در حال حاضر چندین پروژه ساختمانی متقاضی استفاده از این محصول هستند که با توجه به اخذ تاییدیه سازمان آتش نشانی این امر محقق خواهد شد.

لازم به ذکر است در حاشیه این رونمایی از این محصول تست مقاومت در برابر حرارت به طور موفقیت آمیز انجام شد و مورد تایید کارشناسان سازمان آتش نشانی قرار گرفت. 

 گفت و گو با رئیس پارک علم و فناوری استان

رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان در گفت و گویی اختصاصی از راه اندازی صندوق نوآوری و شکوفایی در کرمان خبر داد وی در این گفت و گو مطرح کرد ...

اطلاعات بیشتر
بیشتر در: اخبار واحدها