رونمايي از سامانه ارزيابي و نظارت بر پرو‍‍‍ژه هاي اقتصادي و مقاومتي مستقر در پارك علم و فناوري كرمان در نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار

در حاشيه افتتاحيه هفدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار از سامانه ارزيابي و نظارت بر پرو‍ژه هاي اقتصادي مقاومتي (سانپا) مستقر درپارك علم و فناوري استان كرمان با حضور وزير علوم، تحقيقات و فناوري رونمايي شد.به گزارش روابط عمومي پارک علم و فناوری استان کرمان، اين سامانه توسط شركت مهندسي فناوري سورنا به مديريت عابد شيخ بهايي مستقر در پارك علم و فناوري استان كرمان طراحي و پياده سازي شده و با هدف مديريت و پايش پرو‍ژه هاي مصوب اقتصاد مقاومتي كشور راه اندازي شده است.


alt

بر پايه اين گزارش، انطباق كامل بر نظام يكپارچه پيشبرد و پايش اقتصاد مقاومتي نيپا، امكان تعريف برش شهرستاني پروژه ها، نمايش درصد پيشرفت، امكان بارگزاري مستندات واشكالات و رصد جغرافيايي و نقشه اي محل اجرايي پروژه از مهم ترين وي‍ژگي هاي اين سامانه است.

گفتني است در حال حاضر اين سامانه در ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان كرمان به عنوان استان پايلوت در حال بهره برداري است.

 گفت و گو با رئیس پارک علم و فناوری استان

رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان در گفت و گویی اختصاصی از راه اندازی صندوق نوآوری و شکوفایی در کرمان خبر داد وی در این گفت و گو مطرح کرد ...

اطلاعات بیشتر
بیشتر در: اخبار واحدها