مهلت ارسال طرح به جشنواره تجاری سازی فناوری های پیشرفته تمدید شد

به مناسبت برگزاری هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار و استقبال شرکت های دانش محور، پژوهشگران و جامعه دانشگاهی کشور مهلت ارسال طرح  برای شرکت در جشنواره تجاری سازی فناوری های پیشرفته تا 7 دی ماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کرمان، دکتر عباس قوام رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان و دبیر علمی  با بیان اینکه سومین دوره این جشنواره 7 و 8 بهمن ماه در جزیره کیش برگزار می شود؛ گفت: پارک علم و فناوری استان کرمان از سال گذشته با افتتاح مرکز مبادلات تجاری فناوری پیشرفته و برگزاری دو دوره جشنواره های تجاری سازی در کرمان و دبی جهت بازاریابی محصولات شرکت های پارک های کشور فعالیت موثری کرده است.


alt


وی در خصوص اهداف برگزاری این جشنواره بیان کرد: شناسایی ایده های برتر و معرفی آن ها به سرمایه گذاران، جهت دهی به ایده ها، تبدیل دانش به ثروت و تقویت و بارور کردن بنیه دانش در زمینه کارآفرینی از مهم ترین اهداف برگزاری این جشنواره است.

گفتنی است در حاشیه این جشنواره کارگاه های آموزشی با محوریت "بازاریابی فناوری های پیشرفته" و "ارتقا فرهنگ وقف فناوری" و نمایشگاه جانبی معرفی فناوری های پیشرفته برگزار می شود.

 گفت و گو با رئیس پارک علم و فناوری استان

رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان در گفت و گویی اختصاصی از راه اندازی صندوق نوآوری و شکوفایی در کرمان خبر داد وی در این گفت و گو مطرح کرد ...

اطلاعات بیشتر
بیشتر در: اخبار واحدها