پیام تسلیت رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی


دکتر عباس قوام، رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان، با صدور پیامی عروج ملكوتى حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحيم
"
والسابقون السابقون * اولئك المقربون"

خبر رحلت جانسوز و ناگهانی حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، موجب تألم و تأسف شدید جامعه علمی، فناور و دانشگاهی استان کرمان شد. بزرگمردی که همواره در عرصه علم و دانش جوانان این مرز و بوم پیشتاز بوده و از بنیانگذاران مرکز بین المللی علوم، تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی (دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته) در کرمان بوده است؛ تاریخ پر فراز و نشیب ایران همواره از ایشان به نیکی یاد خواهد کرد و بی شک مردم بزرگوار و فهیم ایران هم قدردان تلاش های دلسوزانه، صبورانه و مشفقانه آن بزرگمرد خواهند بود.


alt


alt اینجانب در نهايت تاسف، اين  ضايعه بزرگ را به محضر مقام معظم رهبرى، رياست محترم جمهورى، جامعه روحانيت، ملت شريف ايران و بويژه مردم کرمان، رفسنجان و بيت معزز هاشمى رفسنجانى تسليت عرض نموده و از درگاه حضرت احديت براى آن عالم ربانى علو درجات خواستارم.

 گفت و گو با رئیس پارک علم و فناوری استان

رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان در گفت و گویی اختصاصی از راه اندازی صندوق نوآوری و شکوفایی در کرمان خبر داد وی در این گفت و گو مطرح کرد ...

اطلاعات بیشتر
بیشتر در: اخبار واحدها