پیام تبریک رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان به مناسبت حضور گسترده مردم در انتخابات و پیروزی دولت اعتدال

رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان به مناسبت حضور گسترده و باشکوه مردم در انتخابات و پیروزی دولت تدبیر و امید بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان کرمان، متن بیانیه دکتر عباس قوام  بدین شرح است:

انتخابات مظهر مردم سالاری، ضامن حفظ جمهوریت و نمادِ اراده ملت است. حضور باشکوه و آگاهانه مردم پای صندوق های رای قابل تقدیر است.

حضور آگاهانه مردم پای صندوق‌های رای، بار دیگر نشان داد که خرد جمعی ایرانیان و همبستگی ملی، حماسه ساز و تعیین کننده  نهایی خواهد بود و این انتخابات نمادی از انسجام، همبستگی مردم و حاکمیت در جهت ثبات سیاسی در داخل و مسیر روشنی برای رشد و توسعه اقتصادی وسیاسی در کشور است و جا دارد خلق این حماسه پرشور را به محضر مقام معظم رهبری و عموم ملت ایران بویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تبریک گفته و از همه دست اندرکاران انتخابات که موجبات گرم شدن فضای رقابت در عرصه انجام وظیفه و خدمت به مردم را فراهم کردند؛ تشکر و قدردانی می گردد.

همچنین بدينوسيله مراتب تبريك و تهنيت خود را به رئيس جمهور منتخب جناب آقاي حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی كه با پشتوانه اصلاح طلبانه مردم انتخاب گرديد صميمانه اعلام داشته و براي ايشان موفقيت و بهروزي در اجراي وعده هاي انتخاباتي و تداوم راه تدبیر و امید را مسئلت مي نمائيم.

 گفت و گو با رئیس پارک علم و فناوری استان

رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان در گفت و گویی اختصاصی از راه اندازی صندوق نوآوری و شکوفایی در کرمان خبر داد وی در این گفت و گو مطرح کرد ...

اطلاعات بیشتر
بیشتر در: اخبار واحدها