برگزاری اردوی هدایت اندیشه (استارت آپ ویکند) 3 تا 5 خردادماه

رویداد هدایت اندیشه‌ با ارائه 34 ایده توسط پارک علم و فناوری کرمان در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزارشد.

 

دکتر عباس قوام رئیس پارک و علم و فناوری استان کرمان در حاشیه برگزاری رویداد هدایت اندیشه‌  اظهار داشت: این رویداد در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته برگزارشد. و از 34 ایده ارائه شده، 10 ایده مورد تایید قرار گرفتند.


alt

 

وی هدف از برگزاری چنین برنامه‌هایی را گسترش و تشویق روحیه کارآفرینی و تقویت اکوسیستم کارآفرینی از طریق آموزش‌های علمی و عملی دانست و ابراز داشت: باید جوانان استان با شور و اشتیاق و اعتماد به نفس بیشتری وارد فعالیت‌های کارآفرینی شوند و مطابق با اصول علمی کسب و کار خود را راه‌اندازی کنند.

 

alt


دکتر قوام یادگیری، کار تیمی، شکوفایی استعدادها و اجرایی کردن ایده‌ها را از دیگر اهداف این رویداد آموزشی و تجربی عنوان کرد و افزود: این رویداد سه روزه با تعداد  85 نفر از دانشجویان، صاحبان ایده و علاقه‌مندان رویدادهای کارآفرینی و کسب و کارهای نوپا در قالب 10 تیم برگزارشد.

 

alt


وی تصریح کرد: در پایان این رویداد به سه طرح برتر مجوز ورود به پارک علم و فناوری برای تجاری‌سازی داده خواهد شد.altalt


دکتر قوام افزود: پس از اتمام رویداد، شرکت کنندگان نباید به زندگی روزمره قبلی برگردند، طبیعی است که روحیه جنگندگی و آموزه‌هایی که در این سه روز یادگرفته‌اند، باید در روز های بعد از استارت‌آپ ویکند نیز در زندگی‌شان تغییراتی ایجاد کند تا بتوانند ریسک کار جدیدشان را خیلی حساب شده بپذیرند و کار آفرین موفقی شوند.


 گفت و گو با رئیس پارک علم و فناوری استان

رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان در گفت و گویی اختصاصی از راه اندازی صندوق نوآوری و شکوفایی در کرمان خبر داد وی در این گفت و گو مطرح کرد ...

اطلاعات بیشتر
بیشتر در: اخبار واحدها